biegnapoleonski17

Bieg Napoleoński. Szabda k/Brodnicy 11.06.2017r.

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Paulina KucińskaK16(5km)
Brodnica
2.Katarzyna KuźniarskaK20(5km)
1989Brodnica
3.Andrzej JaranowskiM20(5km)
Biegam z Głową Brodnica
4.Magdalena Ostrowska M30(5km)
BykiBydgoszcz
5.Patryk JaskulskiM30(5km)
Bydgoszcz
6.Wojciech SosnowskiM30(10km)
En-marToruń
7.Mateusz KozłowskiM30(10km)
brakBrodnica
8.Agnieszka FiszerK30(10km)
TEAM BRZOZIEBRZOZIE
9.JANUSZ PASZKOWSKIM60(10km)
BrodnicaBrodnica
10.Jan MickiewiczM50(5km)
Akademia Biegania GrudziądzGrudziądz
11.Tomasz OlenderM20(10km)
EnduhubRunningTeamGrudziądz
12.Piotr BajorekM50(5km)
brakBrodnica
13.Marzena OsowskaK30(5km)
-Brodnica
14.Rafał OsowskiM30(5km)
Klub sportowy TĘCZABrodnica
15.Marcin KleinM30(10km)
KURZĘTNIK BIEGANowe Miasto Lubawskie
16.Tomasz PiotrowiczM40(10km)
Kurzętnik BiegaKurzętnik
17.Krzysztof MrówczyńskiM40(5km)
-Brodnica
18.Wojciech WolskiM40(10km)
BrakBrodnica
19.Aniela KostańskaK50(5km)
Brodnica BiegaBrodnica
20.Adam KostańskiM30(5km)
Brodnica BiegaBrodnica
21.WALDEMAR GOCZYŃSKIM40(10km)
TKKF KUBUŚ SIERPCSierpc
22.Radosław WojnowskiM30(5km)
KB Lech RypinRypin
23.Paweł MoskalM20(5km)
KURZĘTNIK BIEGAKurzętnik
24.Przemysław WitkowskiM40(10km)
Gimnazjum KowalewoKowalewo Pomorskie
25.Mariusz PawłowskiM40(10km)
Kurzętnik Biegamarzęcice
26.Magda CzapiewskaK50(10km)
brakBrodnica
27.Piotr WisińskiM50(10km)
BRODNICA BIEGABrodnica
28.Patryk KwasiborskiM20(10km)
TKKF KUBUŚ SIERPCRościszewo
29.Zdzisław BartkowskiM50(10km)
brakGrudziądz
30.Krzysztof RybińskiM20(10km)
BrodnicaBrodnica
31.Roman ZielińskiM60(5km)
1954Toruń
32.Marlena KępczyńskaK40(5km)
Brodnica BiegaBrodnica
33.Justyna GórnaK40(10km)
BRAKBrodnica
34.Krystyna ChojnackaK60(10km)
TKKF KUBUS SierpcSierpc
35.OTYLIA RYBIŃSKAK30(5km)
brakBRODNICA
36.Wiesław JankowskiM40(10km)
BrodnicaBrodnica
37.Andrzej Rybiński M30(10km)
BrodnicaBrodnica
38.ZBIGNIEW KRÓLIKOWSKIM50(10km)
TKKF KUBUŚ SIERPCSIERPC
39.Monika OstrowskaK30(5km)
Szalone BrodniczankiBrodnica
40.Krzysztof BielickiM50(10km)
BRODNICA BIEGABrodnca
41.Oliwia krasnodębskaK16(10km)
ZsghGrudziądz
42.Jerzy SzymańskiM60(10km)
brakKurzętnik
43.Jan MajewskiM60(10km)
brakToruń
44.Mariola LamparskaK50(5km)
brakSkrwilno
45.Grzegorz KwiatkowskiM60(10km)
brakBrodnica
46.Przemysław LadaM30(5km)
Stale biegam – Nova TradingZalesie
47.Katarzyna KuchnickaK30(10km)
KB Lech RypinRypin
48.Joanna ZielińskaK40(10km)
KB Lech RypinRypin
49.Rafał AndrzejczakM30(5km)
GrudziądzGrudziądz
50.Łukasz MurawskiM30(10km)
STOLKAR TeamBrodnica
51.Dariusz CzajkowskiM40(10km)
WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEK
52.ADAM OLSZEWSKIM50(10km)
KB LECH RYPINNOWY KOBRZYNIEC
53.Robert SzymańskiM40(10km)
Anwil TEAMWłocławek
54.Urszula JanowskaK40(10km)
Akademia Biegania GrudziądzGrudziądz
55.Wioletta KucharskaM40(10km)
GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub-Dobrzyn
56.Mariusz JanowskiM40(10km)
Akademia Biegania GrudziądzGrudziądz
57.PATRYK PUCM30(10km)
BRODNICABRODNICA
58.Maciej Krasnodębski M30(10km)
WILDBULLGrudziądz
59.Wojciech MatuszewskiM30(5km)
Rudolf TeamGrudziądz
60.GABRIELA NOWACKAK50(5km)
Akademia Biegania GrudziądzGrudziądz
61.Ewa MatuszewskaK20(5km)
Rudolf TeamGrudziądz
62.Janusz TybuszewskiM60(10km)
TS Opatrunki ToruńToruń
63.Anna ŁuckaK40(10km)
LA RIVE TEAMGrudziadz
64.Mateusz BłażejewskiM20(5km)
IP-SERWIS.PLZbiczno
65.MIRELA JASKULSKAK50(10km)
AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZ
66.KAZIMIERZ JASKULSKIM50(5km)
AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZ
67.Teresa KamińskaK40(10km)
Teresa biegaMiesiączkowo
68.Edmund SteckiewiczM40(10km)
KB Lech RypinRypin
69.Paweł DrozdowiczM30(5km)
IP-Serwis.plBrodnica
70.Rafał ŚwierczyńskiM40(10km)
KB LECH RYPINRypin
71.MAREK RUCIŃSKIM30(5km)
IP-serwis.plBrodnica
72.JUSTYNA DROZDOWICZK30(5km)
IP-Serwis.plBRODNICA
73.Joanna ŻuchowskaK16(5km)
EKO-OPAŁ PŁONNEPłonne
74.Józef ŻuchowskiM40(5km)
EKO-OPAŁ PŁONNEPłonne
75.Anna ŻuchowskaK16(5km)
EKO-OPAŁ PłonnePłonne
76.GRZEGORZ FANSLAUM40(5km)
-BRODNICA
77.BEATA FANSL;AUK30(5km)
-BRODNICA
78.Stanisław LisińskiM40(10km)
Górzno BiegaGórzno
79.Jacek ŻółtowskiM50(10km)
Górzno BiegaGórzno Wybudowanie
80.Maciej ŻółtowskiM20(10km)
Górzno BiegaBrodnica
81.Krystian MotylińskiM30(5km)
IP-Serwis.plDrużyny
82.Krzysztof ŁęgowskiM30(5km)
wokBrodnica
83.Dawid PAĆKOWSKIM30(10km)
SieBiegaPokrzydowo
84.Bartosz KiczińskiM30(10km)
Brodnica BiegaBrodnica
85.Mateusz WróblewskiM16(5km)
CBRBrodnica
86.Łukasz WróblewskiM30(5km)
CBRBrodnica
87.Józef SzatkowskiM60(10km)
Morsy z GrudziądzaGrudziądz
88.Tomasz SzczepkowskiM40(5km)
Brodnica BiegaSzabda
89.Monika TuszyńskaK40(5km)
Nowomieszczanie Lubią BieganieKurzętnik
90.Jerzy AnzelM50(10km)
Brodnica BiegaBrodnica
91.Maciej WisińskiM20(5km)
Szabda TeamBrodnica
92.Kamila DĄBROWSKAK16(10km)
niezrzeszonyGrudziądz
93.Paulina DąbrowskaK20(10km)
ooooGrudziądz
94.Joanna BartkowskaK30(10km)
KM UMK Toruń Brzozówka
95.Michał MurawskiM30(10km)
POM Ltd.Brodnica
96.Benedykt MilewskiM50(10km)
Samindruk BrodnicaGrążawy
97.Dominik DrozdowiczM16(5km)
IP-Serwis.plBrodnica
98.Ewa RzepkaK40(5km)
Morsy GłęboczekWielki Głęboczek
99.GRZEGORZ SPŁAWSKIM40(10km)
NiezrzeszonyKOMINY/ BRODNICA
100.Andrzej RzepkaM40(5km)
Morsy GłęboczekWielki Głęboczek